چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر اولیاء در مجتمع عالی اصفهان برگزار گردید

اولین دوره مسابقات مهارت های تخصصی شرکت های آبفا کشور در مجتمع اصفهان

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی اصفهان، نخستین مرحله کشوری مسابقات مهارتهای تخصصی شرکت های آب و فاضلاب کشور طی دو روز و با رقابت 70 تیم برتر کشور در مجتمع آموزشی و پژوهشی اصفهان  برگزار گردید. در برگزاری این دوره  از مسابقات، دکتر صالح اولیاء معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی، دکتر تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در آب و آبفا، دکتر بانان سرپرست موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق، دکتر ایوبی دبیر کل یونسکو در ایران، دکتر اعرابی سرپرست مجتمع اصفهان، پرویز علیزاده مدیر امور مالی موسسه و مدیران ارشد استان اصفهان نیز حضور داشتند.

 دکتر اولیاء در مراسم اختتامه مسابقات ضمن تشکر از مجتمع آموزشی و پژوهشی اصفهانی در برگزاری و میزبانی مسابقات مذکور، بر توانمند سازی نیروی انسانی و گسترش آموزش های مهارت محور در مراکز آموزش وزارت نیرو تاکید نمود.

این دوره از مسابقات که با هدف  ایجاد بستر مناسب جهت اخذ گواهینامه و صلاحیت های حرفه ای پیمانکاران آب و فاضلاب و گسترش آموزش های مهارت محور در صنعت آب و فاضلاب برگزار گردید شرکت کنندگان در ۵ مهارت به رقابت پرداختند و در پایان به تیم های برتر لوح تقدیر و هدایایی اهداء شد.

در پایان دکتر صالح اولیاء از سایر امکانات آموزشی پژوهشی مجتمع عالی اصفهان بازدید به عمل آورد.

 

 

 

 

 

 

دانلود فايل : عکسهای_مسابقات_در_اصفهان.pdf ( 509KB )


١٤:٤٦ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٢