چاپ        ارسال به دوست

همکاری موسسه در احداث و راه اندازی ساختمان آموزشی در غرب مازندران

    به گزارش روابط عمومی واحد آموزشی مازندران وابسته به موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب وبرق، در راستای تصمیم گیری در احداث و راه اندازی ساختمان آموزشی در غرب مازندران، نشستی با حضور دکتر بانان سرپرست موسسه، دکتر خان محمدی رئیس واحد آموزشی مازندران، پرویز علیزاده مدیر امور مالی موسسه و مهندس فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در محل آن شرکت در شهرستان نور برگزار گردید.

    در ابتدای این جلسه مهندس فرح زاد  با تاکید بر اهمیت آموزش در تمام سطوح سازمانی از جمله آموزش نیروی ماهر سیمبان،  آمادگی این شرکت را در برگزاری آموزشهای تخصصی اثر بخش، اعلام نمود. مهندس فرح زاد ضمن اشاره به موقعیت جغرافیایی غرب مازندران از لحاظ گردشگری و تراکم مسافر در تمام فصول، خدمت رسانی شایسته در حوزه برق  به هموطنان را یکی از وظایف این شرکت برشمرد و این مهم را در گرو آموزشهای متناسب با فضای آموزشی مناسب دانستند. وی در ادامه توضیحاتی در خصوص احداث کارگاه تعمیر کلید در راستای سیاستهای مقاومتی و نیز پروژه قرائت کنتورهای آنالوگ با نرم افزار پردازش تصویر و مزایای آن را مطرح نمود.

  سپس دکتر بانان با قدردانی از فعالیت های انجام شده در حوزه آموزش، از ایجاد کارگاه تعمیرکلید و نیز پروژه قرائت کنتورهای آنالوگ، خواستار تشریح آن در شرکت مادر تخصصی توانیر جهت فراگیر شدن این اقدام ارزشمند در کل کشور شد. دکتر بانان همچنین در خصوص احداث ساختمان آموزش نیز اظهار داشت: هدف، ساختن برای ماندن است و این مرکز می تواند اثری ماندگار برای آیندگان باشد.

   در انتهای جلسه  تصمیماتی در خصوص احداث ساختمان جدید آموزشی  مطرح شد و مقرر گردید یک طبقه بصورت مجزا در اختیار واحد آموزشی مازندران قرار بگیرد.  


 


١٣:٣٠ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٨٩    /    تعداد نمایش : ١٥٧