با حضور معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی مرکز تخصصی آموزش HSE افتتاح گردید برگزاری دوره آموزشی مهارت آموزی نظام آموزش شغلی - سازمانی توسط واحد مازندران با حضور دکتر توکلی ریاست موسسه دوره  آموزشی توربین های بخار پیشرفته در نیروگاه بیستون کرمانشاه برگزار گردید. برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت نیروهای جدید الاستخدام در دفتر آموزشی البرز با حضور مهندس مهاجری نخستین آموزش تخصصی مدیران با همکاری مرکز آموزش تخصصی انتقال و توزیع موسسه و شرکت توانیر موسسه بین المللی توان افزا  با همکاری جمهوری اسلامی ایران و دولت آلمان افتتاح گردید.    تهیه دستور العمل نظام آموزشی شغلی سازمانی موسسه  با همکاری شرکت توانیر  مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه در زنجان افتتاح گردید.
افتتاح مرکز تخصصی در استان البرز
با حضور معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی مرکز تخصصی آموزش HSE افتتاح گردید
افتتاح دوره آموزشی
برگزاری دوره آموزشی مهارت آموزی نظام آموزش شغلی - سازمانی توسط واحد مازندران
برگزاری دوره آموزشی توربین های بخار پیشرفته در کرمانشاه
با حضور دکتر توکلی ریاست موسسه دوره آموزشی توربین های بخار پیشرفته در نیروگاه بیستون کرمانشاه برگزار گردید.
برگزاری دوره آموزشی نیروهای جدید الاستخدام موسسه
برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت نیروهای جدید الاستخدام در دفتر آموزشی البرز با حضور مهندس مهاجری
آموزش تخصصی مدیران صنعت برق کشور
نخستین آموزش تخصصی مدیران با همکاری مرکز آموزش تخصصی انتقال و توزیع موسسه و شرکت توانیر
افتتاحیه با حضور معاون وزیر نیرو
موسسه بین المللی توان افزا با همکاری جمهوری اسلامی ایران و دولت آلمان افتتاح گردید.
مصاحبه خبری توانیر با دکتر داود توکلی رئیس موسسه
تهیه دستور العمل نظام آموزشی شغلی سازمانی موسسه با همکاری شرکت توانیر
افتتاح مرکز بین المللی آموزش تخصصی
مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه در زنجان افتتاح گردید.

مجتمع عالی آموزشی آذربایجان وابسته به موسسه آموزش عالی  برنده مناقصه آموزشی نیروگاه شهید رجایی قزوین گردید.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع آذربایجان، موضوع مناقصه، واگذاری و برنامه ریزی دوره های آموزشی تخصصی در دو سطح تکنسینی و کارشناسی  برای کارکنان شرکت مدیریت تولید برق نیروگاه شهید رجایی می باشد. این آموزش در بخش های شغلی 10000-200000-30000 و 40000 به مدت یک سال توسط مجتمع عالی آذربایجان اجرا می گردد. 

به گزارش روابط عمومی بر اساس تفاهم نامه شرکت توزیع نیروی برق تبریز با مجتمع عالی آذربایجان، دوره های ایمنی برق در سطح مقدماتی و پیشرفته در محل مجتمع برگزار می گردد.

 

برگزاری دوره های ایمنی برق در سه سطح کارگری-تکنسینی و کارشناسی برای پرسنل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان بوده و در محل مجتمع عالی آذربایجان می باشد. لازم به ذکر است شروع این دوره ها از شهریور 97 و تا اردیبهشت سال 98 ادامه خواهد د اشت.

این نشست با میزبانی مجتمع عالی آموزشی غرب در کرمانشاه با حضور معاونین منابع انسانی  و مدیران آموزش شرکتهای توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب استان کردستان برگزار گردید.در ادامه ،مهندس صحرایی ریاست مجتمع عالی و جمعی از مسئولین آموزش مجتمع نسبت به ارائه گزارشی از فعالیتهای آموزشی و مالی شرکتهای آب و برق استان کردستان در هشت ماهه سال 1397 پرداختند. جلسه بعد ار نبادل نظردر حوزه آموزش و مالی بین شرکتها به کار خود خاتمه داد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه ، به استناد دستور دولت محترم مبنی بر انجام معاملات از طریق سامانه دولت، جلسه ای توجیهی توسط آقای ایمانی کارشناس محترم آن سامانه در تاریخ 97/9/14 در محل دفتر مرکزی -سالن جلسات،  با حضور مدیرمحترم مالی موسسه -کارشناسان مالی و کارپردازان دفتر مرکزی و سایر مراکز آموزشی برگزار گردید. آقای پرویز علیزاده مدیر محترم مالی  هدف از برگزاری این جلسه آموزشی را افزایش آکاهی و توانمند شدن کاربران مربوطه اعلام نموده است. این جلسه با توجه به محدودیت زمانی ،به آموزش خرید از سامانه و همچنین سئوال و پرسش در این زمینه و با رضایتمندی کاربران به اتمام رسید.

 

  در این مراسم آقای دکتر فرخزاد مدیر عامل شرکت شبکه برق ایران  ضمن تشکر از دست اندرکاران راه اندازی مرکز، با تبیین شرایط  خاص وبرتر تولید و مدیریت شبکه برق ایران در سطح منطقه وجهان،  بر لزوم ایجاد چنین مرکزی به پشتیبانی   وحفظ جایگاه ویژه صنعت برق و نیز همکاری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق برای توسعه فعالیتهای   آموزشی در سطح کشور ومنطقه تآکید نمود.

در ادامه آقای دکتر توکلی رئیس موسسه نیز با پراهمیت خواندن فعالیت این مرکز بر ایجاد سازه کار لازم به منظور صدور  گواهی صلاحیت حرفه ای برای راهبران شبکه توسط مرکز تخصصی تآکید و آمادگی موسسه را جهت همکاری و سازماندهی  آموزش خصوصا در حوزهای بین الملل اعلام نمود.

  لازم به یاد آوری است که در راستای ایجاد مراکزآموزش تخصصی صنعت آب وبرق، به دنبال مراکز آموزش تخصصی انرژی  های تجدید پذیر(مجتمع خراسان)،انتقال توزیع (مجتمع غرب )،بهره وری انرژی (مجتمع آذربایجان )،این مرکز چهارمین  مرکز آموزش تخصصی است که درحوزه فعالیت مجتمع تهران راه اندازی و مشغول به فعالیت می گردد.

 

به گزارش روابط عمومی ، بر اساس برنامه ریزی  انجام شده با مرکز مقاومت بسیج  وزارت نیرو و با هماهنگی دفتر مرکزی موسسه این دوره  در طی هفت مرحله بصورت تاریخ های جداگانه ( دوشنبه هر هفته ) که تاریخ شروع آن  بیست یکم آبان  ماه و تاریخ  پایان دوره  سوم آذر ماه سال نود هفت ، توسط دکتر اقبالی نسب در حال اجرا می باشد.   

قابل ذکر است  در هر جلسه  به  نظرات و ایده  برتر جوائزی از سوی  مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو اهداء می گردد .