منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > تجلیل از مجریان آزمون استخدامی وزارت نیرو


  چاپ        ارسال به دوست

با حضورمعاون وزیرنیرو

تجلیل از مجریان آزمون استخدامی وزارت نیرو

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی صنعت آب و برق ، در ابتدا ی جلسه دکترتوکلی رِئیس موسسه ضمن خیرمقدم و تبریک آغازامامت حضرت ولی عصر (عج)و ابراز خرسندی ازحضور معاون وزیر نیرو گزارشی ازوضعیت آزمونهای ادواری و تنوع رشته ای و سازمانی انجام شده ارائه نمود.

وی گفت: برگزاری آزمون های ادواری با امکانات و تجهیزات موجود ، تنوع رشته ای و سازمانی  و همچنین امنیت و صحت سوالات آزمون در سطح شایسته ای صورت گرفته است.

 مهندس نفر ، معاون برنامه ریزی و نظارت موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی صنعت آب و برق و مسئول برگزاری آزمون گزارشی از  نحوه برگزاری و اجرایی آزمون از ثبت نام داوطلبان تا اعلام نتایج جهت شناسایی افراد مستعد برای جذب ،آموزش و به کارگیری نیروی انسانی  بومی کارآمد ارائه نمود.

مهندس مهاجری معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی اظهار داشت: خوشبختانه برگزاری آزمونها از صحت ،انسجام بخشی ، عدالت ، امنیت و نظم خاصی برگزار شده است که خود نمایانگر دقت وحس مسئولیت پذیری و هماهنگی بین اجزاء سیستم اداری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق می باشد.

وی با اشاره به اینکه کار مستند سازی در کشورمان خیلی ضعیف  است وخیلی زمان ها و چیز های ساده را تکرار  می کنیم  ضروریست  فرهنگ مسند سازی را در بخش مدیران تسری دهیم .

وی افزود: از اهم برنامه های موسسه اجرای آزمونهای ادواری که از نظر علمی مناسب و از نظر شخصیتی افراد کارآمد را انتخاب و به کار بگیریم.

 

در پایان جلسه مهندس مهاجری با اهدای  لوح تقدیر از مجریان برگزاری آزمون های استخدامی وزارت نیرو  قدردانی کرد.


١١:٠١ - چهارشنبه ٢ دی ١٣٩٤    /    شماره : ١٠١    /    تعداد نمایش : ٩٨٦