منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد


  چاپ        ارسال به دوست

یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد

 

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق :

یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه ، به ریاست دکتر توکلی، چهار شنبه هشتم اردیبهشت ماه در سالن همایش شرکت مدیریت تولید و بهر برداری سد و نیروگاه مسجد سلیمان  به میزبانی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب وبرق خوزستان  برگزار گردید.

در آغاز جلسه مهندس کلهری  ، رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خوزستان ضمن خیر مقدم به اعضای شواری موسسه ، حضور آنان را در استان خوزستان گرامی داشت .

در ادامه دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه دراستان خوزستان و تشکر از میزبانی  مهندس کلهری  رییس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خوزستان و مهندس صالحی  مدیر عامل شرکت مدیریت تولید و بهربرداری سد و نیروگاه مسجد سلیمان وی افزود: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی  ضروری است  تمامی  مدیران دفتر مرکزی ، مجتمع ها و مراکزتابعه ضمن حضور تمام وقت در محل کار خود ،  در اجرای  برنامه ها و فعالیت های خود  به صورت جد و با اقدام عملی و پرهیز از ماموریت های غیر ضروری اهتمام بیشتری ورزند.

رییس موسسه در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت هماهنگی برنامه های فرهنگی ؛ ارسال مقالات به نشریات موسسه  ؛  امنیت اطلاعات وحفاظت از اطلاعات سازمانی و لزوم برگزاری جلسات انسجام بخشی روابط عمومی مجتمع ها ومراکز تابعه  تاکید کرد.

در ادامه دکتر توکلی از برگزاری هفدهمین نشست هیات امنای موسسه در ماه جاری خبرداد و نحوه اجرای آئین نامه استخدامی غیرهیات علمی را با توجه به بار مالی پیش بینی شده تشریح کردند.

در این جلسه هم چنین معاونین آموزشی و مالی وپشتیبانی موسسه گزارشی از عملکرد سال 94 و برنامه های اجرایی سال 95را ارایه نمودند.

در پایان اعضای شواری موسسه نقطه نظرات خودرا در خصوص مباحث ارائه شده مطرح ساختند.

 

شایان ذکر است اعضای شورای موسسه  در سفر دوروزه خود به استان خوزستان از تاسیسات سد ونیروگاه مسجد سلیمان ، مرکز فرهنگی و موزه دفاع  مقدس خرمشهر و یادمان شهدای شلمچه بازدید و یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند. 

 


١٦:٢٧ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٦    /    تعداد نمایش : ٧١٥