منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس


  چاپ        ارسال به دوست

بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس

مراسم گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از اساتید، متخصصان و خبرگان صنعت آب و برق و حامیان آموزش در روز یکشنبه12 اردیبهشت در سالن کنفرانس در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس: دکتر توکلی ریاست موسسه آموزش عالی علمی -کاربردی صنعت آب و برق ،  دکتر موغلی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ، مهندس کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس ،‌ مهندس صحراییان مدیر عامل شرکت توزیع برق شیراز ،‌ مهندس پاک آیین مدیر عامل شرکت مدیریت و بهره برداری تولید برق فارس، معاونین و جمعی از  اساتید ، متخصصان و خبرگان صنعت آب و برق استان فارس دراین مراسم حضور داشتند.

 در  ابتدای این مراسم ، مهندس سبوکی  رئیس مجتمع  آموزشی و پژوهشی فارس ضمن خوشامد گویی در خصوص اهمیت تجلیل از متخصصان صنعت آب و برق ومدیران و معاونین محترمی که با حضور خود در دوره های آموزشی مشوق بزرگی برای کارکنان بوده اند مطالبی را بیان کردند .

 دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی صنعت آب و برق ضمن تشکر از حضور مهیمانان و حامیان آموزش در استان فارس به   اهداف ،‌سیاست ها و برنامه های آموزشی وزارت نیرو و موسسه در سال 95  پرداختند.

 

در ادامه، دکتر موغلی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس ، درسخنانی با اشاره به اینکه ضرورت بیشتر دوره های تک پودمان را مورد توجه قرار داد و در ادامه اعلام کرد :که در حال حاضر دوره های علمی کاربردی  از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

مهندس کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس ، به جایگاه و اهمیت آموزش کارکنان وزارت نیرو اظهارداشت و در ادامه اعلام کرد : حضور افتخار آمیز متخصصان صنعت آب و برق استان که همچنین تدریس دوره های ضمن خدمت را بر عهده دارند را مورد تاکید قرار داد .

در پایان مراسم 36 نفر از اساتید برگزیده در چهار گروه آموزشی برق،‌آب ،‌نیروگاه و مدیرت و همچنین از  معاونتهای برنامه ریزی و منابع انسانی  شرکت آب و فاضلاب شیراز، شرکت توزیع نیروی برق فارس و شرکت توزیع نیروی برق شیرازکه علاوه برتدریس نقش موثری در برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی سال 94 داشته اند، تقدیروتشکر به عمل آمد.

 

 


١٥:٣٣ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٧    /    تعداد نمایش : ٧٠٧