منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی

چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه

چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه با حضور معاون وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی در پانزدهم شهریور ماه در دفتر آموزشی البرز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق : در ابتدای جلسه دکتر توکلی رئیس موسسه ؛ ضمن خیر مقدم به مهندس مهاجری معاون وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی ، دکتر مقداری مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات وفن آوری و سایراعضای با تبریک هفته دولت ، اعیاد قربان ، غدیر وهمچنین یاد وخاطره شهدای منا را گرامی داشتند.

 در ادامه معاون وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی با اشاره به گستردگی ونوع فعالیت های کارکنان صنعت آب و برق بیان کرد: مهمترین ماموریت مجتمع ها و مراکز آموزشی ، افزایش سطح کیفیت آموزش های شغلی و سازمانی است که در این راستا افراد حرفه ای تر و بهتر کار را انجام خواهند داد.

    مهندس مهاجری با اشاره به انتخاب وزارت نیرو به عنوان دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی ،آموزش مدیران ،صلاحیت های حرفه ای وآموزش پیمانکاران  را مورد تاکید قرارداد و جزء سیاست ها وبرنامه های اصلی وزارت نیرو دانست.

درادامه جلسه دکتر توکلی گزارشی از اقدامات در حال انجام در خصوص آموزش های بین الملل و زبان  وهمچنین راه اندازی دانشگاه سیارارائه کرد و در ادامه اظهار داشت:آموزش های مهارتی، شغلی و سازمانی در راستای فعالیت شرکتها را در آینده ای نزدیک  در نظر خواهیم داشت .

 


١٥:٢٧ - پنج شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٧    /    تعداد نمایش : ٦٥٧