منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > اولین نشست مدیران آموزش منطقه جنوب شرق کشور در سال جاری ، 24 خرداد در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر توکلی : راهکارهای ارزشمند ، انتظارات متقابل ، نقد بر محیط آموزش و رفع موانع و مشکلات

اولین نشست مدیران آموزش منطقه جنوب شرق کشور در سال جاری ، 24 خرداد در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان برگزار شد.

 

 

 در آغاز جلسه ؛ مهندس محمد رضافدائی ؛ رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان ، حضور آنان را در دفتر آموزشهای تخصصی مجتمع اصفهان گرامی داشت.

دکتر داود توکلی ، رئیس موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی صنعت آب وبرق  به عنوان نخستین سخنران، هدف برگزاری این نشست ها را ارائه راهکارهای ارزشمند برای آموزش ، انتظارات متقابل ، نقد برمحیط آموزش برای رفع موانع و مشکلات برسرراه آن دانست.

در ادامه ؛ دکتر توکلی ، برنامه ها و دیدگاههای وزارت نیرو را در خصوص آینده موسسه  مطرح ساخت و تشکیل این نشست ها را براساس نیاز های آموزشی صنعت آب و برق کشور و اقدام به موقع ، مناسب و شایسته  برشمرد.

وبرنقش و اهمیت تعامل و پشتیبانی شرکت های صنعت آب وبرق با موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب وبرق تاکید و جایگاه موسسه را با تحولات اخیر تشریح وحفظ این جایگاه را ضروری دانست.

وی در پایان از رایزنی ها و مذاکره های در حال انجام با مدیران ارشد صنعت آب وبرق در جهت احیای و توسعه مراکز آموزشی ، نوسازی و بروز رسانی  کارگاه ها و آزمایشگاه های تخصصی خبر داد و ابراز امیدواری کرد آب رفته از جوی رفته رفته برگردد.

 


١٧:٥٨ - چهارشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٧٥    /    تعداد نمایش : ٩٨١