منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > آغاز به کارمرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کارمرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان

دکتر فدائی نیز در ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضرین، از همکاری و حمایت شرکت های آب و برق منطقه به ویژه مساعدت های شرکت برق منطقه ای هرمزگان تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع اصفهان ،  طی مراسمی مرکز آموزش های تخصصی صنعت آب و برق هرمزگان (وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان) روز پنج شنبه پنجم آذرماه جاری با حضور دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق ، دکتر منظور قائم مقام و معاون مالی و پشتیبانی شرکت مادرتخصصی توانیر، دکتر فدائی رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان و تنی چند از مدیران عامل و مسئولین صنعت آب و برق منطقه مرکز و جنوب کشور آغاز به کار نمود.

 وی ابراز امیدواری نمود که با رشد و توسعه مراکز آموزش تخصصی و برگزاری دوره های اثربخش بتوان موجبات توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در صنعت آب و برق کشور را فراهم آورد تا درراستای توسعه پایدار و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان گام برداشت.

در ادامه این مراسم دوره آموزشی "مرور سیاست های اقتصاد مقاومتی در صنعت آب وبرق" ویژه مدیران برگزار گردید. دکتر منظور به عنوان مدرس دوره ؛ ضمن تشریح سیاست های اقتصاد مقاومتی، به ارائه راهکارهای پیاده سازی آن در صنعت برق کشور و ذکر مصادیق آن پرداخت که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

 این مرکز مجهز به امکانات آموزشی به روز و همچنین مهمانسرا برای اسکان مدرسان و شرکت کنندگان ، امکان اجرای حدود 200 نفرلحظه آموزش را  دارا می باشد.


١٢:٢٠ - دوشنبه ١٦ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٩٧    /    تعداد نمایش : ٨٧٩