منو اصلی
طنین زنگ مهر95 موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق
آيين زنگ مهر موسسه آموزش عالي علمي و کاربردي صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب وبرق با رویکرد تبیین برنامه های مرتبط با توسعه توانمند سازی مدیران در دهم مهرماه در سالن فردوسی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
 ١٢:٣٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
عناوین اولویت ها و شیوه نامه شرکت در دوره های پسا دکترا
به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین وزارت نیرو و بنیاد ملی نخبگان درخصوص برگزاری دوره های پسا دکترا، عناوین اولویت های پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق به شرح زیر اعلام می گردد. محققان محترم ضمن مطالعه شیوه نامه مربوط و آشنایی با نحوه و فرآیند موجود ، پس از انتخاب یکی از عناوین اولویت ها، با دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه و با شماره 44157992 تماس حاصل فرمایند.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه
بازديد وزير نيرو از مجتمع عالی آموزشی و پژ وهشی خراسان
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و انجمن حمایت از انرژی های تجدیدپذیر ایران
ضیافت افطار
(اطلاعیه شماره 3)
دوره های شغلی _ سازمانی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران
هفدهمین نشست هیات امنای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق/ اعطای احکام اعضای جدید هیات امنا
دکتر توکلی به عنوان عضو شورای مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد
بزرگداشت روز معلم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس
یکصدو بیست و سومین نشست شورای موسسه در استان خوزستان تشکیل شد
اخبار > کارگاه آموزشی «مدیریت بحران»


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی «مدیریت بحران»

به گزارش روابط عمومی مجتمع اصفهان ؛ چهارشنبه چهارم آذرماه جاری کارگاه آموزشی «مدیریت بحران» با حضور آقای دکتر رسول زرگرپور،استاندار اصفهان و تنی چند از اساتید برجسته دانشگاهی برگزار شد.

کارگاه با هدف ارتقاء دانش و مهارت مدیریت بحران و الزامات پیش رو در تحقق آن برنامه ریزی و برای دویست نفر از مدیران و کارشناسان ادارات و دستگاههای اجرایی استان اصفهان برپا گردید.

کارگاه فوق در چهار پنل آموزشی با ارایه دکتر رسول زرگرپور (استاندار اصفهان)، دکتر حمیدرضا صفوی (رئیس پژوهشکده آب و فاضلاب دانشگاه صنعتی اصفهان)، دکتر همایون صفائی (مدیر گروه زمین شناسی دانشگاه اصفهان) و خانم دکتر ویکتوریا عزتیان (رئیس تحقیقات اداره آب و هواشناسی استان اصفهان) ومطالبی شامل ؛ مدیریت بحران آب در شرایط خشکسالی ، مدیریت سیل و راهکارهای پیشگیری ومقابله با آن ، مدیریت بحران در مخاطرات آب و برق ، آشنایی با پدیده ها و مخاطرات آب و هوایی برگزار شد.

در پایان مقرر گردید با همکاری اداره کل مدیریت بحران استانداری اصفهان و مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان، سلسله کارگاههای تخصصی و هدفمند در زمینه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل برنامه ریزی و برگزار شود.

 

 


١٢:٣٥ - دوشنبه ١٦ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٩٨    /    تعداد نمایش : ٧٨١