به روز شده در تاریخ جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨ -
واحد آموزشي تهران
                     

واحد آموزشي تهران‏، با بهره گيري از امكانات آموزشي ، وظيفه ارائه آموزشهاي علمي ـ كاربردي و آموزشهاي تخصصي و كوتاه مدت به كاركنان صنعت آب و برق به ويژه در استان تهران را به عهده دارد.

واحد آموزشي تهران با ساختمانها، تاسيسات ، آزمايشگاهها و كارگاههاي مجهز به پيشرفته ترين دستگاههاي آزمايشگاهي و كارگاهي، آموزشهاي علمي ـ كاربردي را ارائه مي دهد.

    
گروههاي آموزشي: آموزشهاي ارائه شده در واحد آموزشي تهران با توجه به تنوع رشته‌هاي موجود به چهار گروه آموزشي به شرح زير تقسيم مي‌شوند :
 
 

گروه آموزشي دوره هاي عمومي و مديريت

گروه آموزشي دوره هاي برق و نيروگاه

گروه  آموزشي آب و آب و فاضلاب و محيط زيست 

گروه آموزشي ايمني صنعت آب و برق 

 

                     
واحد زبان: مجهز به وسايل سمعي و بصري لازم جهت آموزش     
       
واحد رايانه:زيرمجموعه‌اي از بخش آموزشهاي مديريت ، علوم پايه و رايانه مي‌باشد كه براي دوره‌هاي متعدد و به اينترنت پرسرعت ADSL  تجهيز شده است.    
       
كتابخانه: در مساحت 30مترمربع و مساحت قرائت‌خانه 50 مترمربع مي‌باشد . كتابخانه شامل كتب فارسي و خارجي مرتبط ، نشريات فارسي و خارجي مرتبط ، نوار ويدئويي و cd هاي فارسي و خارجي مرتبط مي‌باشد.
   
       
سالن اجتماعات: در مساحت 400 مترمربع با ظرفيت 180 نفر مجهز به سيستم صوتي و تصويري است و با تجهيز به ويدئو پروژكتور قابليت پخش روي پرده نمايش را دارا مي‌باشد.
   
      
كارگاههاي گروه آموزشي
 

عيب‌يابي كابل، سركابل ، مفصل‌بندي فشار ضعيف، ترانس‌پيچي و موتورپيچي، كارگاه توزيع هوايي، عمومي برق و مدار فرمان، خط گرم، تابلو و تاسيسات، مكانيك عمومي، نقشه‌برداري

   
آزمايشگاه هاي گروه آموزشي
 

ماشين‌هاي الكتريكي، اندازه‌گيري، مدار هاي الكتريكي، الكترونيك كاربردي، فيزيك عمومي، شيمي عمومي، شيمي آب و فاضلاب

                     
         
  آدرس:   تهران -میدان ولیعصر خیابان کریم خان - خیابان استاد نجات الهی- کوچه برادران شاداب پلاک 43
  تلفن:
  88902084

  فكس:
  88902085