چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مرکز بین المللی آموزش تخصصی

مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه در زنجان افتتاح گردید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

    در این مراسم دکتر فرخزاد مدیر عامل شرکت شبکه برق ایران  ضمن تشکر از دست اندرکاران راه اندازی مرکز، اعلام نمود دیسپاچینگ ویترین صنعت برق کشور  بوده و  در این زمینه هرچه تلاش کنیم  در جهت آبروی صنعت برق انجام داده ایم . وی در ادامه راه انداری این مرکز را نمونه بارز از همکاری دانشگاه و صنعت عنوان کرد.دکتر فرخزاد با بیان اینکه زنجان به قطب علمی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه تبدیل خواهد شد تصریح نمود در آینده به شبکه برق اروپا، روسیه و ترکیه متصل می شویم که زنجان با قرار داشتن در این مسیر، نقش مهمی را در برقراری این ارتباط خواهد داشت. وی همجنین  با تبیین شرایط  خاص وبرتر تولید و مدیریت شبکه برق ایران در سطح منطقه وجهان،  بر لزوم ایجاد چنین مرکزی به پشتیبانی   وحفظ جایگاه ویژه صنعت برق و نیز همکاری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق برای توسعه فعالیتهای   آموزشی در سطح کشور ومنطقه تآکید نمود.

در ادامه دکتر توکلی رئیس موسسه نیز با پراهمیت خواندن فعالیت این مرکز بر ایجاد سازه کار لازم به منظور صدور  گواهی صلاحیت حرفه ای برای راهبران شبکه توسط مرکز تخصصی تآکید و آمادگی موسسه را جهت همکاری و سازماندهی  آموزش خصوصا در حوزهای بین الملل اعلام نمود.

  لازم به یاد آوری است که در راستای ایجاد مراکزآموزش تخصصی صنعت آب وبرق، مرکز آموزش تخصصی انرژی  های تجدید پذیر(مجتمع خراسان)،انتقال توزیع برق (مجتمع غرب )،بهره وری انرژی (مجتمع آذربایجان )، و مرکز دیسپاچینگ زنجان چهارمین  مرکز آموزش تخصصی است که درحوزه فعالیت مجتمع تهران راه اندازی و مشغول به فعالیت می گردد.

 

 
دانلود فايل : peyk_e_bargh_1151_new.pdf ( 14545KB )


١١:٠٦ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٢    /    تعداد نمایش : ١١٦٢