چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مرکز تخصصی در استان البرز

با حضور معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی مرکز تخصصی آموزش HSE افتتاح گردید

  در این مراسم مهندس مهاجری معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی، مهندس درویشی مدیر کل آموزش وزارت نیرو، دکتر طاهری معاونت آبفا، و اکبرپور معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور، دکتر توکلی ریاست موسسه علمی-کاربردی صنعت آب و برق، دکتر اکبرزاده ریاست مجتمع عالی تهران و جمعی از معاونین و مدیران موسسه به همراه مدیران ارشد عرصه صنعت آب و برق حضور داشتند. در این مراسم دکتر طاهری و اکبرپور نسبت به ارائه سخنرانی در حوزه HSE و مدیریت بحران کشور با توجه به برنامه کاری و اهداف خود پرداختند. سپس مهندس مهاجری سخنانی در خصوص اهمیت راه اندازی مرکزهای تخصصی ارائه نمود. مهندس مهاجری ضرورت ارائه آموزش های تخصصی را از اولویت ها عنوان نموده و اظهار داشتند مراکز آموزشی با توجه به ظرفیت خود می بایست نیروی متخصص در زمینه آموزش HSE و مدیریت بحران و پدافند غیر عامل را جهت ارائه آموزش  های لازم به سایرین را در خود داشته باشد تا مردم در شرایط خاص دچار حادثه و مشکل نشوند. مهندس مهاجری با بیان اینکه کشور ما در وضعیت ارتباطی خوبی با کشورهای همسایه من جمله عراق، پاکستان و افغانستان می باشد اشاره داشت اگر ما بتوانیم مراکز تخصصی ایجاد کنیم با فراخوان از شرکتها می توان نسبت به ارائه آموزش به سایر کشور ها را در دستور کار خود قرار دهیم که موجب رضایت آنان را نیز به دنبال خواهد داشت. مهندس مهارجری مرکز تخصصی HSE را به عنوان هفتمین مرکز و قطب آموزش در کشور معرفی نمود. وی اضافه نمود برقراری ارتباط با یک دانشگاه بین المللی از ضروریات بوده و در این راه باید از بالاترین توان فکری و پتانسیل خود استفاده نمائیم تا بتوانیم زمینه رشد آموزش همکاران صنعت آب وبرق را فراهم کنیم.  مهندس مهاجری در پایان با آرزوی موفقیت و رشد برای این مرکز تخصصی ، وجود چنین همایشی هایی  در کنار وزارت نیرو را مهم جلوه نمود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA در ادامه مراسم تفاهم نامه با مرکز HSE و نکسوس بنیاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضای نمایندگان طرفین رسید و از مجله علمی پژوهشی شهر ایمن نیز رونمایی به عمل آمد.

در پایان،  با بازدید از غرفه های تخصصی برپا شده در مرکز فوق این  همایش به کار خود خاتمه داد.٠٩:٠٠ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٤٠    /    تعداد نمایش : ١٠٧٧