چاپ        ارسال به دوست

در مجتمع اصفهان برگزار گردید

مسابقات مهارت های فنی تخصصی صنعت آبفا در مجتمع اصفهان

   به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی اصفهان، اولین دوره مسابقات ملی مهارتهای فنی وتخصصی شرکت های آب و فاضلاب در مجتمع اصفهان برگزار گردید . این مسابقات به درخواست شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  و با حضور مهندس اعرابی سرپرست مجتمع اصفهان، مهندس امینی مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان و کارکنان صنعت آبفا استان اصفهان برگزار شد. مهندس امینی در مراسم آغاز این دوره از مسابقات اعلام نمود بهره برداران، طلایه‌داران عرصه خدمت رسانی در صنعت آبفا به آحاد مردم هستند . مهندس امینی تصریح کرد فعالان در صنعت آب باید با رعایت نظم و انضباط کاری و از سوی دیگر با ارتقاء مهارت های لازم آمادگی کامل را در ارائه خدمات باید به مردم داشته باشندکه این امر هدف غایی تلاشگران صنعت آبفا است.

 وی ارتقا کیفیت خدمات به مشترکین را یکی از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد و بیان داشت: با برگزاری رقابت سالم در این دوره مسابقات قطعا مهارتهای لازم به منظور ارائه خدمات بهینه به مشترکین ارتقا می یابد.

لازم به یادآوری است مرحله استانی اولین دوره مسابقات مهارت های فنی و تخصصی بهره برداران آب و فاضلاب کشور طی سه روزدر پنج بخش ذیل در سایت دائمی آموزش اصفهان برگزار گردید.

 (نصب انشعاب آب ، نصب انشعاب فاضلاب ، تعمیر خطوط آب ، تعمیرات تابلوهای مدار فرمان برق و کنترل کیفی آزمون های شیمیایی آب است).


 


٠٨:٤٥ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٣